Powrót Kliknij w poniższy obrazek

RIELLO DZISIAJ

Riello jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży palników do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Zakres specjalizacji Riello obejmuje również układy klimatyzacyjne oraz technologie funkcjonujące w zakresie wszelkich środowisk. Mocna pozycja Riello to połączenie doskonałości innowacji technologicznej i doświadczenia zdobywanego przez lata w oparciu o rzetelny zespół techników, specjalistów i współpracowników, którzy codziennie wnoszą swój wkład w postaci ciężkiej pracy, umiejętności i kreatywności.

Mocna pozycja Riello to efekt zespołu cech jakimi charakteryzuje się organizacja firmy, które można podsumować następująco:
- wszechstronny i wiarygodny system łączący sprzedaż i integralne usługi;
- system produktowy zorientowany na zindywidualizowane i energooszczędne rozwiązania;
- wyjątkowy system obsługi w zakresie szkoleń i doradztwa.

Wszystko jest efektem skutecznego przemysłowego modelu liczącego sobie 100 lat.


_dainserire_anchor_label

OD PONAD 100 LAT WIODĄCY GRACZ WE WŁOSZECH

Doświadczenie zdobyte w ciągu 100 lat, sukcesy i pomysły wyrażone w projektach i rozwiązaniach, mają na celu wykorzystywanie wszystkich form energii. Umiejętność wykraczania poza granice, zakładanie coraz to nowszych celów wyznaczały w historii korporacyjnej Riello kluczowe kamienie milowe.

Postać Pilade Riello wyróżnia sie na tle licznych włoskich przedsiębiorców. W znaczący i niezwykły sposób firma przyczyniła się do gospodarczego i technologicznego rozwoju kraju.

Niewiarygodna intuicja, duch inicjatywy oraz silna determinacja sprawiają, że w 1922 roku w Legnago Pilade Riello zakłada „OFR Officine Fratelli Riello”, a rok później produkuje pierwszy palnik do pieca piekarniczego. To był początek długiej historii, której nowe rozdziały dopisywane są każdego dnia.

MIĘDZYNARODOWA STRUKTURA PRODUKCYJNA

Organizacyjny model Riello skupia się na jakości procesów przemysłowych i produktów, niezależności gospodarczej, skutecznych strategiach handlowych oraz efektywności usług. Zaangażowanie zasobów przemysłowych w główny produkt Riello, palnik, zaowocowały największą i najbardziej zaawansowaną w tym sektorze strukturą produkcyjną na świecie. Nowoczesna i efektywna organizacja, która skupia personel wysoko wykwalifikowany w zakresie technicznym, przemysłowym i handlowym.

Palniki Riello eksportowane są na rynki całego świata, począwszy od zakładu produkcyjnego w Legnano (Verona), gdzie firma ma swoją siedzibę. Kluczem sukcesu jest umiejętność projektowania poszczególnych elementów maszyny w sposób zintegrowany tak, aby zaoferować wysoce zróżnicowany asortyment produktów z możliwością zindywidualizowania produktu na potrzeby klienta..

_dainserire_anchor_label

_dainserire_anchor_label

ZAKRES PRODUKTU

Jako „Ekspert w zakresie utrzymywania dobrego stanu ekologicznego”, Riello proponuje rozwiązania do każdego rodzaju zastosowań na potrzeby użytku domowego, komercyjnego i przemysłowego. Od momentu stworzenia pierwszego palnika w 1992 roku, Riello utrzymuje w przemyśle pozycję globalnego lidera.

Firma konsekwentnie inwestuje w rozszerzanie ekspertyzy technicznej tak, aby móc zaoferować bardzo szeroką i zróżnicowaną gamę produktów spełniającą potrzeby w zakresie komfortu. Celem jest zaoferowanie klientom produktów, które spełniają ich potrzeby.

RIELLO JAKO MIĘDZYNARODOWY PARTNER

Riello jest światowym liderem w produkcji palników dzięki rozwijaniu swojej działalności na rynkach międzynarodowych poprzez realizowanie zróżnicowanych i elastycznych strategii.

Dziś Riello to złożona grupa przemysłowa dla której światowy rynek jest jak prywatny plac zabaw. Świadomość tak mocnej pozycji rozwijała się i wzmacniała z czasem, prowadząc Firmę do stopniowego rozszerzania swojej obecności na rynkach międzynarodowych. Pierwszym etapem była Europa, następnie Ameryka Północna, po której przyszedł czas na podbój Bliskiego Wschodu. Riello w procesie umiędzynarodawiania swojej działalności kieruje się dwiema zasadami:

- bezpośrednia obecność przez Spółki zależne;
- obecność poprzez sieć importerów i partnerów.

Bezpośrednia obecność poprzez własne oddziały stanowi podstawę w przypadku rynków uważanych za szczególnie ważne strategicznie w zakresie wielkości sprzedaży, wymaganej charakterystyki produktu, specyficznego charakteru danego obszaru i scenariusza ekonomicznego. Riello posiada swoje spółki zależne w Zjednoczonym Królestwie, Belgii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce, Północnej Ameryce (Stany Zjednoczone i Kanada) na Dalekim Wschodzie (Japonia, Chiny) z przedstawicielstwami w Rosji i Singapurze.

W pozostałych państwach na świecie Riello jest obecna poprzez sieć importerów i partnerów, którzy zajmują się sprzedażą produktów firmy w ponad 60 krajach.

_dainserire_anchor_label