Condexa ogrzewa budynki piekarni, Biskupice

W Biskupicach w firmie Unipol Wypieki Sp. z o.o. od połowy 2019 pracuje kocioł Condexa Pro 100, która zaopatrza budynki piekarni i przestrzeni biurowej.

Przeczytaj

Modernizacja kotłowni w budynku Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, Kraków

W 2022 roku w budynku Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie zmodernizowano kotłownie instalując nowe źródło ciepła – dwa kotły Condexa Pro 70P pracujące w układzie kaskadowym.

Przeczytaj

Oczyszczanie ścieków i powietrza z pomocą kotłów Riello

W firmie specjalizującej się oczyszczaniem ścieków i powietrza oraz budową maszyn - EKOFINN-POL - zamontowano 2 kotły CONDEXA PRO 50P.

Przeczytaj

Zastosowanie urządzeń Riello w drobiarstwie

Od lutego 2021 w firmie Roldrob Gospodarstwo Rolno-Drobiarskie Klaudiusz Skrzipczyk w Opolu pracują w kaskadzie dwa kotły Condexa PRO 70, które zostały zamontowane z wykorzystaniem oryginalnych akcesoriów hydraulicznych, stelaży oraz systemów kominowych dostarczonych wraz z kotłami Riello.

Przeczytaj

Palniki Riello w ekologicznym zastosowaniu

Do Lubartowskiej oczyszczalni ścieków firma Riello dostarczyła dwa palniki z serii RS44/E dualgas, które zasilane są gazem ziemnym oraz biogazem.

Przeczytaj

Ogrzewanie budynku Bukowa.com w Toruniu

W kameralnym budynku biurowo – usługowym w Toruniu zainstalowano gazowy kocioł kondensacyjny marki Riello.

Przeczytaj

Palniki gazowe serii BS i RS marki Riello wykorzystywane w procesach produkcyjnych w firmie BISPOL

W polskim zakładzie produkcyjnym w firmie BISPOL Sp. z o.o., wiodącego producenta świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy w Europie, zainstalowano 5 palników gazowych marki Riello: BS 4D o mocy 250kW i RS 34 o mocy 390kW (od 2019r.)

Przeczytaj

Kondensacyjne kotły gazowe CONDEXA PRO 50P marki Riello pośredniczą w dostawie ciepła do kurników na Fermie Drobiu Adamski

W miejscowości Roszkówko w województwie wielkopolskim na fermie drobiu zamontowano 2 kotły CONDEXA PRO 50.

Przeczytaj

Ogrzewanie i produkcja ciepłej wody użytkowej w Szkole Podstawowej im. PCK w Dylągówce

W Szkole Podstawowej im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce (w powiecie rzeszowskim) zainstalowano gazowy kocioł kondensacyjny marki Riello. Kocioł CONDEXA PRO 100 został zamontowany w celu ogrzewania placówki w okresie jesienno-zimowym i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Przeczytaj

Palnik gazowy BPR 150 marki Riello wykorzystywany w procesie produkcyjnym w firmie WJATECH

W polskim zakładzie przemysłowym WJATECH Sp. z o.o. specjalizującym się w produkcji linii technologicznych, tworzeniu profesjonalnych projektów maszyn z punktu widzenia mechaniki i automatyki, zainstalowano palnik marki Riello.

Przeczytaj