Palniki Riello w ekologicznym zastosowaniu

Do Lubartowskiej oczyszczalni ścieków firma Riello dostarczyła dwa palniki z serii RS 44/R, które zasilane są gazem ziemnym oraz biogazem.

Przeczytaj

Ogrzewanie budynku Bukowa.com w Toruniu

W kameralnym budynku biurowo – usługowym w Toruniu zainstalowano gazowy kocioł kondensacyjny marki Riello.

Przeczytaj

Palniki gazowe serii BS i RS marki Riello wykorzystywane w procesach produkcyjnych w firmie BISPOL

W polskim zakładzie produkcyjnym w firmie BISPOL Sp. z o.o., wiodącego producenta świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy w Europie, zainstalowano 5 palników gazowych marki Riello: BS 4D o mocy 250kW i RS 34 o mocy 390kW (od 2019r.)

Przeczytaj

Kondensacyjne kotły gazowe CONDEXA PRO 50P marki Riello pośredniczą w dostawie ciepła do kurników na Fermie Drobiu Adamski

W miejscowości Roszkówko w województwie wielkopolskim na fermie drobiu zamontowano 2 kotły CONDEXA PRO 50.

Przeczytaj

Ogrzewanie i produkcja ciepłej wody użytkowej w Szkole Podstawowej im. PCK w Dylągówce

W Szkole Podstawowej im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce (w powiecie rzeszowskim) zainstalowano gazowy kocioł kondensacyjny marki Riello. Kocioł CONDEXA PRO 100 został zamontowany w celu ogrzewania placówki w okresie jesienno-zimowym i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Przeczytaj

Palnik gazowy BPR 150 marki Riello wykorzystywany w procesie produkcyjnym w firmie WJATECH

W polskim zakładzie przemysłowym WJATECH Sp. z o.o. specjalizującym się w produkcji linii technologicznych, tworzeniu profesjonalnych projektów maszyn z punktu widzenia mechaniki i automatyki, zainstalowano palnik marki Riello.

Przeczytaj

Palnik gazowy RS 410/E pracuje dla ZEC w Skwierzynie

W kotłowni gazowej Zakładu Energetyki Cieplnej pracuje palnik RS 410/E z mocą 3333kW (wyposażony w obudowę dźwiękochłonną) dla zapewnienia ciepła w Jednostce Wojskowej oraz blokach mieszkalnych w Skwierzynie w woj. lubuskim.

Przeczytaj

4 palniki RS 64 oraz 12 kotłów Condexa Pro 135 dostarcza ciepło do kurników w gminie Kostrzyn

Niedaleko Kostrzyna Wlkp. w Gospodarstwie Rolno – Hodowlanym od trzech lat pracują urządzenia marki Riello.

Przeczytaj

Produkcja Bailey'sa idzie pełną parą dzięki Riello

Proces produkcyjny w zakładzie Diageo, który zajmuje się wytwarzaniem likieru Bailey’s, rusza z miejsca dzięki dostarczonym przez Riello dwóm palnikom zasilanym dwoma rodzajami paliwa. Palniki Modubloc MB8LSE były pierwszymi zainstalowanymi w Północnej Irlandii od czasu wprowadzenia ich na rynek podczas targów MCE w Mediolanie oraz pierwszymi użytymi w kotłach parowych. Każdy z kotłów wytwarza ok. 10 ton pary na godzinę do wykorzystania w procesie produkcyjnym.

Przeczytaj

Riello ogrzewa fabrykę Ferrari

Włochy – cztery sztuki gazowych palników przemysłowych ER 16 SE zainstalowano w Maranello. Te palniki, z mocą wyjściową 16 MW, są zainstalowane na czterech kotłach OMP Panini. Są wyposażone w cyfrowe menadżery palnikowe, które w sposób automatyczny kontrolują proporcję mieszanki powietrze-gaz. Regulacja spalania odbywa się w oparciu o wyniki analizy spalin oraz korektę zawartości tlenu w spalinach, a regulacja prędkości obrotowej silnika wentylatora może być dostosowana do zmiennych obciążeń cieplnych kotłów.

Przeczytaj