LEGNAGO (TALIANSKO)

MATKA LEGNAGO - CENTRUM ZDOKONALOVANIA

Legnago - Taliansko

Rozloha: 3000 m2
Školiace centrum: 700 m2
S Pietro di Legnago - Výrobná časť: 22000m2
Angiari - Výskumné centrum spaľovania: 4000m2
Legnago

V novom mieste Riello v Legnago (Taliansko) Centrum zdokonalovania pre vývoj produktov a horákov produkcie sa rozkladá na ploche asi 22.000 štvorcových metrov z celkových 60.000 m² .. Bola navrhnutá so zvláštnym dôrazom na kvalitu pracovného prostredia v továrni tak, aby vytvorili vynikajúcu úniu medzi podmienkami ľudí, ktorí tam pracujú a vysokú kvalitu vyplývajúce z ich činnosti.

12 montážnych liniek pre obytné horáky sa vyznačujú najvyššou flexibilitou vo výrobe, reagovať v čo najkratšom čase k rôznym žiadostiam o rôznych modeloch: 100% olejových horákov podliehajú zapalovacím testom pre Riello rezidenčné produktu. Potom tam sú 3 montážne linky pre úžitkové horáky do 2 MW a priemyselné ostrovčeky pre horáky medzi 2 a 32 MW všetky sú vybavené 100% simulovaný testovaním.

Vysoko kvalifikovaní pracovníci pracujú na oboch montážnych liniek a plochách určených pre priemyselné horáky, zabezpečenie najvyšších štandardov kvality, ktoré sa stávajú stále častejšie ako dizajn, nadväzuje na neustále zlepšovanie výrobku a trhu.

Štruktúra je predná hrana je priestor pre výrobu olejových čerpadiel, ktorá, počnúc plne automatizované spracovanie liatinových telies, končí poloautomatické montážne linky, ktorá zaisťuje flexibilitu, vysokú kvalitu vďaka záverečnej testovanie na 100%, ako ako vysoká produktivita.

Prísnu kontrolu nad procesu dodávania posilnil o automatizované testovanie v rôznych fázach spracovania a montáž spoločne s počítačovým flexibilného prepravného oddelenia všetku pomoc pri začatí a zakončení výrobný cyklus horáka a jeho náhradných dielov.

VOLPAGO - CENTRUM ZDOKONALOVANIA

Volpago (TV) - Taliansko

Výrobná časť: 17000 m2
Výskumné centrum: 600 m2
Legnago

Mesto Volpago vyrába kotly viac ako 25 rokov. Know-how ako zavedený proces bol obnovený s ambicióznym projektom, ktorý zahŕňa
Rozsah Kotol 7200/2 Plus 200-1000 (tiež dostupné v Ready)
7200 Rozsah Kotol Plus 200 - 1000
Rozsah Kotol prirodzená cirkulácia 150-300
VOLPAGO (TALIANSKO)

MORBEGNO (TALIANSKO)

MORBEGNO - CENTRUM ZDOKONALOVANIA

Morbegno (LC) - Taliansko

Výrobná časť: 13000 m2
Centrum testovania výrobkov: 500 m2
Legnago

Technologická dokonalosť organizácie výrobných procesov pomocou pokročilých metód, robí Morbegno popredné svetové zariadenia na výrobu plynových kotlov.
Závod je obsluhovaný strategickými technologickými procesmi, vrátane jedného pre tepelný výmenník. Navrhnutý a vyvinutý v našich výskumných centrách, všetky výmenníky tepla pre nástenné, vysiace kotly sú vyrábané a testované v tomto závode.
Výrobné centrum je vybavené moderným zariadením pre ekologicky šetrné farby, silikónové živice, výmenníky tepla a práškové lakovanie epoxidové estetické dielce.

Pokračujúce investície do vyspelých technológií a automatizácie, umožňujú uspokojenie potrieb trhu s veľkou flexibilitou, a to ako z hľadiska diverzifikácie produktov a načasovanie implementácie, zabezpečenie spoľahlivosti produktov.
Jemnozrnná kontrola kvality je základom nášho výrobného systému:
- Každá zložka je podrobená dôkladným testom pred prechodom do fázy montáže;
- Všetky kotly, pred zabalením sú testované jeden po druhom na skúšobnej lavici počítača.
Set v krásnom prírodnom prostredí, závod je v Morbegno, mesto v Dolnom Valtellina medzi Rhaetian Álp a Bergamských, asi 100 km od Milána.

MISSISSAUGA - CENTRUM ZDOKONALOVANIA

Mississauga - Kanada

Výrobná časť: 5000 m2
Legnago

Severoamerické Riello so sídlom v Mississauga, Toronto, Kanada a bol postavený v roku 1980. S aplikáciou inžinierstva montáže, skúšanie a skladovacie zariadenie v kanadskom Toronte a Bostone, Massachusetts - a komplexné distribúcie, predaj a podpora produktu v sieti z pobrežia k pobrežiu - Riello ponúka stálu severoamerickú záväznosť k spokojnosti zákazníkov.
Prineste nám svoju výzvu. V Riello Horákoch naša ochota je rozvíjať inovatívne riešenia pre nové aplikácie je neprekonateľná v horákovom priemysle a naša oddanosť k vášmu úspechu je na špičkovej úrovni.

MISSISSAUGA (KANADA)

SHANGHAI (ČÍNA)

SHANGHAI - CENTRUM ZDOKONALOVANIA

Shanghai - Čína

Výrobná časť: 14880 m2
Legnago

Nové Riello Vykurovacie zariadenie (Shanghai) Co. Ltd. v Jinshan sa začalo 10. novembra 2009.
Toto nové Riello miesto sa rozkladá na ploche 15.000 m² z celkových 22.000 štvorcových metrov zamestnáva celkom 200 miestnych zamestnancov.
Miesto má trojaký význam:
- Výroba horákov pre miestny trh a výrobu strategických zložiek;
- Výcvik predajnej siete vnútri významného výcvikového strediska schopného testovania horákov pre aplikácie až do 6 t / h.
- Kvalita a logistika je zodpovedná za kontrolu všetkých nákupov Riello skupiny v Číne.
Dôležitým založením, podporujúc aktivity Riello na miestnom trhu.

TORUN - CENTRUM ZDOKONALOVANIA

Torun - Poľsko

Výrobná časť: 16000 m2
Legnago

Riello začalo svoju činnosť v Toruni v roku 2001. Továreň vyrába závesné kotly a ohrievače vody pre poľský, európsky i svetoví trh.
V súčasnej dobe existuje 5 výrobných liniek pôsobiace v koberčeku Riello urządzenie grzewcze S.Množstvo produkcie dosahuje 2000 kusov denne. Koberček vykonáva obchodné a vzdelávaciu činnosť, školenie vyše 1000 ľudí každý rok s použitím dobre zaguľateným systémom vzdelávania, odborneho laboratória a skúsených pracovníkov.
TORUN (POĽSKO)