Výroba Baileys pár vopred vďaka Riello

Anglicko - Výrobný proces v závode Diageo výrobajúc Bailey alkohol je varenie v pare vďaka dvom kombinovanej horáky dodaných Riello. V Modubloc MB8LSE horáky boli prví, inštalovanej v Severnom Írsku od svojho uvedenia na Mostra Convegno v Taliansku, a tiež prvé tie používané na parných kotlov. Každý kotol vytvára okolo 10 ton pary za hodinu pre použitie vo výrobnom procese.
Závod v Belfaste je navrhnutý a vyvinutý špeciálne pre výrobu Baileyho. Kotly a horáky boli dodávané prostredníctvom C & F kvadrantu Belfaste, a to bolo prvé pre nich dodávať parné kotly rovnako.

ČÍTAJ VIAC

Riello vykuruje Ferrari závod

Taliansko - Štyri jednotky ER 16 SE priemyselných plynových horákov boli inštalované v Maranello zariadení. Tieto horáky, s výkonom 16 MW, sú inštalované na štyroch OMP Panini teplovodných kotloch. Sú vybavené kompletnou automatizáciou kontroly vzduch / plyn pomeru a elektronickou reguláciou. Regulácia spaľovania je vykonávaná pomocou analýzy odvodu dymu a regulácia kapacity ventilátora môže byť prispôsobená premenlivími otáčkami.
Špecializovaný softvér bol inštalovaný na kontrolu hlavných parametrov prevádzky a poplašného stavu závodu. Úloha bola úspešne vykonaná naším tímom technických inžinierov.

ČÍTAJ VIAC

Elektronické vačkové horáky pre LG elektronické súčiastky vo výrobnom závode

Poľsko - No. 4 horáky Riello boli inštalované v poľskom objekte skupiny LG Electronics. Modely inštalované na Viessmann parných kotloch Vitomax 200 HS a Vitoplex 300, nie sú. 2 RS 400 / E BLU, s výkonom 4 MW a č.2 RS 190 / M horáky, s výkonom 1,9 MW. Tento druh horákov bol určený najmä pre použitie vo veľkých komerčných systémoch: ako sú teplovodné kotly a priemyselné parné generátory od 4 do 8 t / h rozsahu. Zameranie sa na RS400 / verzie E, tieto modely sú vybavené elektronickým riadením pomeru vzduch-palivo, ktoré je schopné komunikovať s diaľkovým systémom. "R ... 300-400-500-800" horáková rodina bola navrhnutá na základe koncepcie modularity: moduly môžu byť kombinované offertechnical variantoch, ktoré umožňujú horáku byť použité v prípade špeciálnych aplikácií od štandardu líšiac( tj pokiaľ ide o regionálne alebo celoštátne osobitné smernice, miestné požiadavky z hľadiska dizajnu závodu a inštaláciou, osobitné požiadavky, pokiaľ ide o rozhrania / integrácie so závodným systémom). Tieto varianty horáka môžu byť vyvinuté na základe žiadosti a po technicko-obchodného vyhodnotenia.

ČÍTAJ VIAC

Závod na výrobu horúcej vody v opatrovateľskom dome St. Joseph (Ascoli Piceno)

The system is composed of 35 solar plans collectors CSL 25 R Riello covering a total area of 80 sqm. With this solution we avoid entering into the atmosphere of 13.5 tons per year of carbon dioxide.

The heated water is stored in 3 stores solar Riello 7200 HV double coil of 2000 liters each, which are integrated in the winter from Riello existing two boilers for heating the building.

Agency that has followed the supply: Shooter Andrea di Ascoli Piceno.

ČÍTAJ VIAC

Vykurovanie a ohrev teplej vody v Športovej hale Pellini (Perugia)

Systém vytvorený sa skladá z okruhu na výrobu teplej úžitkovej vody solárnymi kolektormi skladajúc z 10 podávanie dvoch kotlov CSV25 Riello Riello solárne 7200/2 \ 500HV a kondenzačný kotol steny Riello Condexa Pre 100M integrované, v prípade potreby, systém volaním ECU 2Pre slnka.
Pre tepláreň sa skladá z dvoch modulov kondenzačných Riello Alu pre 280, inštalovaných v kaskáde.
Agentúra, ktorá nasledovala dodávku: David Scarpellini Perugia

ČÍTAJ VIAC

Vykurovacie systémy pre kvetinárske firmy - Ravenna

Závod bol postavený Baldi firmou na teplo asi 25.000 metrov štvorcových skleníkov a 5000 štvorcových metrov kancelárií a skladov. Kotol má výstupný výkon 4600 kW a skladá sa z kotla Riello Tau 1450 a kotly Riello RTG 1500.

Agentúra, ktorá nasledovala dodávku: Carmellinim Silvano di Faenza

ČÍTAJ VIAC