Výroba Baileys pár vopred vďaka Riello


Anglicko - Výrobný proces v závode Diageo výrobajúc Bailey alkohol je varenie v pare vďaka dvom kombinovanej horáky dodaných Riello. V Modubloc MB8LSE horáky boli prví, inštalovanej v Severnom Írsku od svojho uvedenia na Mostra Convegno v Taliansku, a tiež prvé tie používané na parných kotlov. Každý kotol vytvára okolo 10 ton pary za hodinu pre použitie vo výrobnom procese.
Závod v Belfaste je navrhnutý a vyvinutý špeciálne pre výrobu Baileyho. Kotly a horáky boli dodávané prostredníctvom C & F kvadrantu Belfaste, a to bolo prvé pre nich dodávať parné kotly rovnako.

Rad Modubloc MB použitý pre túto aplikáciu sú navrhnuté špeciálne pre použitie vo veľkých komerčných a priemyselných vykurovacích systémoch. Všetky pretlakové Modubloc horáky majú plnú kontrolu nad moduláciou s úpravou prietoku vzduchu a paliva samostatnými elektronickými servomotormi. To dáva možnosť presného riadenia spalovania rýchlosti horáka, zatiaľ čo optimalizuje celkovú účinnosť.

Integrálna kontrola riadenia horáka ako jednotka ponúka ďalšie funkcie, ako napríklad komunikácia s BMS, PLC alebo počítačovú sieť systému. Analýza výfukových plynov, kyslíkových trim zariadení a sekvencovanie plného rozsahu kotla môže byť tiež veľmi jednoducho ovládané. Rad MB je k dispozícii v štyroch verziách. Rozsah spaľovania plynu MB SE, MB LE-oleja, MB SE BLU plynový rozsah s nízkymi emisiami NOx do triedy III EN 676 a MB LSE dvojité palivo a jeho zozsah. Okrem toho všetky modely majú voliteľnú premenlivú rýchlosť pre motor spaľovacieho ventilátora. To dáva zníženú spotrebu elektr. energie a emisie hluku keď horák spaľuje pri nižšom výkone, čo znamená, že horák môže byť zaradený na Enhanced Capital príspevok (ECA)schéma energetického, technologického zoznamu.

Všetky horákz v Modubloc rozsah použitia bežnými navrhnutými komponentmi a špeciálne vyrobené pre Riello, čo znamená celkové zabezpečenie kvality v celom rozsahu Riello horákov.