Baileys ražotnes virzība uz priekšu pateicoties RIELLO


Lielbritānija - Ražošanas process Diageo rūpnīcā, kur tiek gatavoti Bailey alkoholiskie dzērieni, notiek pateicoties diviem Riello apkures degļiem. Modubloc MB8LSE degļi bija pirmie, kurus uzstādīja Ziemeļīrijā kopš to prezentēšanas Mostra Convegno Itālijā, un arī pirmie šādi degļi uzstādīti tvaika katliem. Katra katla ražība ir aptuveni 10 tonnas tvaika stundā izmantošanai ražošanas procesā. Ražotne Belfāstā ir projektēta un būvēta speciāli Bailey produkcijai. Katlus un degļus piegādāja caur C & F Quadrant of Belfast, kuriem tie bija pirmie piegādātie tvaika katli.

Modubloc MB sērija ir īpaši radīta izmantošanai lielām komerciālām un rūpnieciskām apkures sistēmām. Visiem piespiedu vilkmes Modubloc degļiem ir pilnas modulācijas vadība ar regulējamu gaisa un degvielas plūsmu, ko darbina atsevišķs elektroservomotors. Tas ļauj precīzi kontrolēt degļa aizdedzināšanas koeficientu, vienlaikus optimizējot vispārējo efektivitāti. Iebūvētā degļa vadības bloks sniedz papildus iespējas, piemēram, komunikāciju ar bms, plc, vai datora vadības sistēmu. Arī izplūdes gāzu analīzi un skābekļa pieplūdes regulēšanas iekārtu, kā arī pilnu katlu sekvenci var viegli kontrolēt. MB sērija ir pieejama četrās versijās. MB SE gāzes kurināmā variants, MB LE eļļas kurināmā variants, MB SE BLU gāzes kurināmā variants ar zemu NOx emisiju III EN 676 klasē, un MB LSE divu kurināmo variants. Turklāt visiem modeļiem pēc izvēles ir ātruma regulēšanas piedziņa dedzināšanas iekārtas ventilatora motoram. Tas ļauj samazināt elektrības patēriņu un trokšņu emisiju, kad deglis darbojas ar samazinātu jaudu. Turklāt tādējādi degli var iekļaut Uzlabotas Kapitāla pielaides (UKP) shēmas enerģētikas tehnoloģiju sarakstā.
Visiem Modubloc tipa degļiem tiek izmantotas kopīgas komponentes, kuras speciāli izstrādā un ražo Riello uzņēmumam, kas, savukārt, nozīmē pilnīgu kvalitātes garantiju visam Riello degļu klāstam