LENJAGO (LEGNAGO, ITĀLIJA)

Galvenā mītne (HQ) LENJAGO - IZCILĪBAS CENTRS

Lenjago (Legnago VR) - Itālija

Kopējā platība: 3000 m2
Mācību centrs: 700 m2
S.Pietro di Legnago - Ražotne: 22000m2
Andžari (Agiari) - Degšanas proceu pētniecības centrs: 4000m2
Legnago

Jaunā Riello ēkā Legnago (Itālijā) - Produktu izstrādes un degļu ražotnes izcilības centrs - aptver apmēram 22,000 m2 no kopējās 60,000 m2 platības. Tas tika izstrādāts, pievēršot īpašu uzmanību darba vides kvalitātei rūpnīcā, lai radītu lielisku saskaņu starp darba apstākļiem darbiniekiem un augsto kvalitāti, kas ir darbinieku darba rezultāts. Dzīvojamā sektora degļu 12 montāžas līnijas raksturo visaugstākā ražošanas elastība, lai iespējami īsā laikā reaģētu uz dažādiem pieprasījumiem pēc atšķirīgiem modeļiem: 100% eļļas degļi tiek pakļauti dedzināšanas testiem, nošķirot Riello dzīvojamā sektora produktus. 3 montāžas līnijas paredzētas rūpnieciskajiem degļiem līdz 2 MW un industriālās salas degļiem no 2 un 32 MW, kas aprīkotas ar 100% imitācijas pārbaudi.

Augsti kvalificēts personāls strādā gan pie montāžas līnijām, gan zonās, kas saistītas ar rūpnieciskajiem degļiem, nodrošinot augstākās kvalitātes standartus, kas ir nepieciešams produkta un tirgus dizainam nepārtraukti uzlabojoties. Struktūras galvenā šķautne ir naftas sūkņu ražošanas sfēra, kas, sākot ar pilnībā automatizētu čuguna korpusu apstrādi, līdz pusautomatizētai montāžas līnijai, nodrošina elastīgumu un augstu kvalitāti pateicoties 100% beigu testēšanai un augstai produktivitātei. °

Piegādes procesa stingra kontrole, ko pastiprina automatizēta testēšana dažādos darba un montāžas posmos, kopā ar datorizētu un elastīgu piegādes nodaļu palīdz atvērt un noslēgt degļu un to rezerves daļu ražošanas ciklu.

VOLPAGO - IZCILĪBAS CENTRS

Volpago (TV) - Itālija

Ražošanas platība: 17000m2
Pētniecības centrs: 600m2
Legnago

Rūpnīcā Volpago siltā ūdens tvertnes tiek ražotas vairāk kā 25 gadus. Labi zināmā līnija tika atjaunota ar vērienīgu projektu kurš ietver produktu diapazonu Riello 7200/2 Plus 200-1000 (pieejams arī "Ready" izpildījumā)
Riello 7200 Plus 200-1000
Dabīgās cirkulācijas tvertne Riello 150-300
VOLPAGO (ITĀLIJA)

Morbegno - Itālija

MORBEGNO - IZCILĪBAS CENTRS

Morbegno (LC) - Italy

Ražošanas patība: 13000m2
Produkcijas kontroles centrs: 500 m2
Legnago

Ražošanas procesu organizēšana ar progresīvu tehnoloģiju izmantošana Morbeno rūpnīcu padara par pasaules vadošo gāzes katlu ražotni. Rūpnīca tiek izmantoti tehnoloģiskie procesi, tostarp dažāda veida siltummaiņu izstrāde. Šajā rūpnīcā tiek konstruēti un attīstīti sienas apkures katlu siltummaiņi. Ražošanas centrs ir aprīkots ar modernām iekārtām videi draudzīgam krāsošanas procesam ar silikona sveķu un epoksīda pulvera izmantošanu pārklājumam. Turpinot veikt ieguldījumus modernās tehnoloģijās un automatizācijā, tiek panākta tirgus vajadzību apmierināšana, gan saistībā ar produktu dažādošanu, gan produkta ieviešanu dzīvē.
Mūsu produktīvās sistēmas pamats ir īpaša kvalitātes kontrole:
- katra sastāvdaļa tiek pakļauta vairākkārtīgai pārbaudei pirms tā sasniedz montāžas līniju;
- katrs apkures katls, pirms iepakošanas tiek pārbaudīts izmēģinājumu stendā.
Rūpnīca izvietojusies skaistā dabas nostūrī Morbeno pilsētā, Lejas Valtellinā starp Rhaeti alpiem un Orobi, apmēram 100 km no Milānas.

MISSISSAUGA - IZCILĪBAS CENTTRS

Mississauga - Kanāda

Ražošanas platība: 5000m2
Legnago

Riello Ziemeļamerikas centrs atrodas Mississauga, Toronto, Kanādā, būvēts 1980.gadā. Ar inženierzinātņu programmu, testēšanas un noliktavu aprīkojumu Toronto, Kanādā un Bostonā, Masačūsetsā- un plašu izplatīšanas, pārdošanas un produktu atbalsta tīklu no viena krasta līdz otram – Riello piedāvā stabilas saistības Ziemeļamerikas klientiem.
Piedāvā mums savu izaicinājumu. Mūsu vēlme attīstīt inovatīvus risinājumus jauniem pieteikumiem degļu industrijā ir neapsīkstoša, un mūsu aizrautība ar Jūsu panākumiem ir neizmērojama.
MISSISSAUGA (KANĀDA)

ŠANHAJA (SHANGHAI, ĶĪNA)

ŠANHAJA - IZCILĪBAS CENTRS

Šanhaja - Ķīna

Rūpnīcas platība: 14880 m2
Legnago

Jaunā Riello apkures iekārtu (Šanhaja, Ķīna) rūpnīca Jinšanā (Jinshan) tika svinīgi atklāta 2009.gada 10.novembrī.
Jaunās Riello rūpnīcas platība ir 15000 m2 no kopējās 22,000 m2 platības. Tajā strādā 200 darbinieki.
Rūpnīcas trīs svarīgākie virzieni:
- Degļu ražošana vietējam tirgum un stratēģisko komponentu ražošana;
- Apmācību vadīšana, ar iespēju veikt degļu pārbaudes.
- Kvalitātes un loģistikas centrs, kuri atbild par visiem Riello grupas iepirkumiem Ķīnā.
Svarīgs atbalsts Riello uzņēmuma darbībai vietējā tirgū.

Toruņa (Torun) - Izcilības Centrs

Toruņa (Torun) - Polija

Ražošanas platība: 16000m2
Legnago

2001. gadā Riello grupai piederošais uzņēmums uzsāka savu darbību Toruņā (Polija). Rūpnīca ražo sienas apkures katlus un ūdens sildītājus Polijas, eiropas un pasaules tirgiem.
Patlaban RUG Riello Urzadzenia Grzewcze S.A. darbojas 5 ražošanas līnijas. Dienā tiek saražots līdz 2000 vienībām.
RUG Riello realizē tirdzniecības menedžeru un tehniķu apmācības. Uzņēmumā ik gadu tiek apmācīti vairāk kā 1000 cilvēku, izmantojot vispusīgu profesionālu apmācības sistēmu, laboratorijas un pieredzējušu personālu.
TORUŅA (TORUN, POLIJA)