Pilades Riello personība izceļas starp daudzajiem Itālijas uzņēmējiem, kuri pagājušajā gadsimtā veicināja ekonomisko un tehnoloģisko attīstību valstī tik nozīmīgā un neparastā veidā.
Pateicoties savai neticamajai intuīcijai, iniciatīvai un stingrai apņēmībai, 1922.gadā Pilade Riello izveidoja "OFR Officine Fratelli Riello", Legnago (Verona - Itālija) un gadu vēlāk izgatavoja pirmo degli maizes cepšanas krāsnij. Riello spēks ir tehnoloģisko jauninājumu izstrāde un pieredze, ko uzņēmums ir ieguvis 100 gadu ilgās pastāvēšanas laikā.
Pilades Riello personība izceļas starp daudzajiem Itālijas uzņēmējiem, kuri pagājušajā gadsimtā deva ieguldījumu valsts ekonomikā.

RIELLO
Līdz mūsdienām

Līdz mūsdienām

oggi

2015.

gadā Riello sasniedza augstākos rādītājus Eiropā attiecībā uz "premix" degļu mono bloku ražošanā ar ļoti zemu NOx emisiju, sasniedzot 1850 kW maksimālo jaudu un 9 ppm NOx, RX 1800 SP/V modelim. Riello bija pārstāvēts EXPO 2015 un savu klātbūtni "Leonardo Da Vinči" Zinātņu un tehnoloģiju muzejā parstāv ar degli, kurš 1950.gadā aizvietoja ar šķidrā kurināmā degli tradicionālās malkas krāsnis.

2014.

gadā Riello paplašināja produktu klāstu ar moduļveida profesionālajiem katliem, ieviešot jauna tipa Helix kondensācijas tipa katlus ar maksimālo jaudu līdz 150 kW.

2013.

gadā tirgū ieviesta "Italian Hybrid" sistēma, privātajam sektoram paredzētā pirmā hibrīdā sistēma.

2012.

gadā tika uzsākta apkures katlu ražošana Ķīnas tirgū.


2000-šo desmitgade

Grupas rūpnieciskā struktūra ir konsolidēta jaunajiem eksporta tirgiem.
Septembrī izveidota Riello Tirdzniecības Nodaļa ar uzdevumu pārraudzīt visu produktu klāstu no RIELLO kataloga. Riello piedāvā risinājumus un pakalpojumus, kas klientiem sniedz pilnīgu risinājumu.


2008.

gadā sākta rūpnīcas Piombino Dese (Padujas)pārbūve saules paneļu un apkures katlu ražošanai, priekš Riello iezīmē sākumu atjaunojamās enerģijas apguves pasaulē. 2009. gadā tiek sākta ražotnes veidošana Ķīnā.


2005.

gadā saražoti un pārdoti vairāk kā 500000 degļu.


2002.

gadā pabeigti Izcilības Centra paplašināšanas darbi.


2001.

oggiGadā Degšanas Procesu Izpētes Centrs trīskāršojis savus izmērus.
2001. gadā Torunā, Polijā, tika atvērta jauna sienas apkures katlu un ūdens sildītāju ražotne, kas paredzēta galvenokārt Eiropas tirgum.

2000-šo desmitgade

90 -tie

90 -tie

Jaunā struktūrvienība izveidota, visa produktu klāsta no tirdzniecības pārraudzīšanai. Atjaunota komunikācija, kāda tā bija pirms daudziem gadiem, ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību

sabiedrībai apzināties Itālijas RIELLO jauns produkts saistībām un organizācijas: a RIELLO, kas piedāvā risinājumus un pakalpojumus, kas sniedz klientiem pilnīgu apmierinātību.
Jauna iekārta ražošanas katlos tika uzcelta 1993.gadā rekordīsā laikā, un 1997. gadā uzsāk ražošanu degļi jaunā modernā rūpnīcā Legnago.
Rūpniecības struktūra grupas ir konsolidēts, bet jaunpienācēji uz eksporta tirgiem.


1998. gadā

Focus on the core business: The Riello Burners brand is born.


1997. gadā

The new Center of Excellence for Product development and burner production is inaugurated.


1996.

1996 gadā tiek atklāta pārstāvniecība Pekinā.


1992.

gadā Degšanas procesu Pētniecības Centra izmēri dubultojas. Tiek ieviesti Gulliver Blu Low NoX degļi.


80 -tie

1985-90

Laika posms no 1985. - 1990. gadam saistās ar lielu paplašināšanos ārvalstu tirgos, izveidojot ārzemju filiāles būtiskākajās Eiropas valstīs: Anglijā, Vācijā, Francijā, Beļģijā, Šveicē. Itālijā notika radikālas izmaiņas pārdošanas jomā, apvienojoties pārdošanas tīkliem ar Izotermo Riello (1987. gadā) un izveidojot jaunu zīmolu, kurš sastāv no sarkana trijstūra un četriem apļiem, tas simbolizē uzņēmuma paplašināšanos jaunos tirgos. Piecus gadus bija viens no Formula 1 Benetton komandas sponsoriem. Tikmēr tirgus apritē parādījās pilnīgs Riello apkures un dzesēšanas produktu katalogs. Piecu gadu laikā, kopš 1986.gada, papildus jau esošajiem produktiem, uzņēmums piedāvāja vēl aptuveni 140 produktu grupas.


1983.

Angiari (Veronā) tika atvērts Degšanas izcilības centrs, lai izstrādātu un testētu degļus.


1980.

gadā tika izveidota jauna akciju sabiedrība "OFR Officine Fratelli Riello SpA", vienlaikus uzņēmums mainīja nosaukumu uz "RBL Riello Burners Legnago SpA". O.F.R. finansēs tika iekļauti visi 10 grupas uzņēmumi, kas darbojās Itālijā un ārzemēs. Spēcīgās Riello aktivitātes, ar jauniem ieguldījumiem produktu un pārdošanas uzņēmumos Itālijā un ārzemēs, turpinājās visu desmitgadi. Tajā pašā laikā mēs būvējām jaunu rūpnīcu Mississauga, Kanādā.

80 -tie

70-tie

70-tie


1979.

gadā tiek ieviests Mectron: 80-to elektroniskas vadības degļi.


1976.

gadā pirmo reizi Riello degļi tiek pārdoti ASV tirgū.


1973.

gadā kompānijas akcijas nonāk tirgū "O.F.R. Officine Fratelli Riello".


1971.

gadā turpina palielināties degļu tirdzniecības apjomi Eiropa un pasaulē.


60-tie

1962.

gadā Padujas (Itālija) ir dibināta "Riello Eksport" ar mērķi koordinēt un attīstības visas darbības no ārvalstu uzņēmumiem.


1960.

gads. Sešdesmitie gadi kļūst par svarīgu attīstības periodu uzņēmumam un Itālijas sabiedrībai kopumā. Tie ir gadi, kad attīstījās TV reklāmas un Riello ieguva lielu popularitāti un veiksmīgu publicitāti TV “Unca Dunca”, izvēršot Riello zīmolu.
Ar dažu svarīgu komerciālu stratēģiju palīdzību tiek dibināts Itālijas sadales tīkls.


60-tie

50-tie

50-tie

1958.

gadā tiek izveidota Speciālo Instrumentu nodaļa galveno degļu komponentu automatizētai ražošanai.


1955.

gadā kopā ar degļu ražošanu Riello ievieš citus produktus, piemēram, gaisa kondicionēšanas iekārtas. Iepriekš šo produktu līniju importē no ASV, vēlāk tā tiek sākta ražot RIELLO rūpnīcā.


1950.

gadā ražošanas telpas paplašinatas, lai apmierinātu pieprasījumu pēc degļi silumiekartās.30-tie - 40-tie

1945.

gadā pakāpeniski tiek atsākta ražošana pēc pārtraukuma, ko izraisīja Otrais pasaules karš. Ražošana atkal ir vērsta uz smago eļļas degļu izstrādi, it īpaši ņemot vērā šī kurināmā panākumus vietējā tirgū dzīvojamā un rūpnieciskā apkures sektora vajadzībām


1938.

gadā sakarā ar krīzi siltumapgādes sektorā, uzņēmums pārvirza savu ražošanu vietējam tirgum.


1936.

gadā, samazinoties šķidrā kurināmā pieejamībai, tiek izstrādāti un ieviesti ražošanā degļi lietošanai ar oglēm.


30-tie - 40-tie

20-tie

20-tie

1929.

gadā tika uzbūvēta pirmā rūpnīca. Turpmākajos gados ir vērojama vienmērīga ražošanas attīstība vietējā tirgus specifisko prasību dēļ

1925.

gada degvielas krīze rada sarežģījumus pielāgot degļus citam degvielas veidam. Ražošanas sfērā tas ir svarīgs jauninājums, kas ietver daudz sarežģītāku izpēti un attīstību.

1923.

gads. Par Riello galveno mērķi kļūst degļu pielāgošana darbam ar šķidro degvielu, kādi jau tiek izmantoti ASV. Tiek izstrādāts pirmais šķidrās degvielas deglis, ko izmanto maizes ceptuvēs un citiem speciāliem pielietojumiem.

1920.

gads. Pēc pirmā pasaules kara beigām tiek dibināta kompānija vPirmās amatniecības darbnīcas strādnieki dibina uzņēmumu .